Wyniki 6. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży |
Wpisał: Kamil Skrzypczak
|
11.06.2013. |
Natalia Malicha, Mateusz Rzepecki, Paulina Knyszewska, Michał Moczko zwyciężyli w grach pojedynczych w 6. Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży, która została rozegrana na hali Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 9 czerwca br.
Komplet wyników i galerię medalistów prezentujemy poniżej.
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej dziewcząt
|
kategoria 1999 rok i młodsze
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Malicha
|
Natalia
|
2001
|
2
|
Gaworska
|
Zuzanna
|
2003
|
3
|
Piech
|
Sandra
|
2000
|
4
|
Przylibska
|
Kinga
|
2001
|
5-6
|
Pochroń
|
Magdalena
|
2003
|
Pietkiewicz
|
Marianna
|
2001
|
7-8
|
Girulska
|
Julia
|
2002
|
Derechowska
|
Milena
|
2002
|
9-10
|
Pastusiak
|
Paulina
|
2001
|
Gaworska
|
Natalia
|
2006
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej chłopców
|
kategoria 1999 rok i młodsi
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Rzepecki
|
Mateusz
|
1999
|
2
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
3
|
Rydz
|
Patryk
|
2001
|
4
|
Zabówka
|
Michał
|
1999
|
5-6
|
Szubert
|
Bruno
|
2000
|
Mączko
|
Jakub
|
1999
|
7-8
|
Lis
|
Wojciech
|
1999
|
Kaliński
|
Wojciech
|
1999
|
9-12
|
Krajewski
|
Pascal
|
2000
|
Japola
|
Michał
|
2001
|
Zbóg
|
Sławomir
|
2002
|
Mach
|
Oskar
|
1999
|
13-16
|
Gouan
|
Joel
|
2003
|
Gouan
|
Natan
|
2002
|
Japola
|
Jakub
|
2002
|
Girulski
|
Michał
|
2006
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej dziewcząt
|
kategoria 1999 rok i młodsze
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Malicha
|
Natalia
|
2001
|
Piech
|
Sandra
|
2000
|
2
|
Gaworska
|
Zuzanna
|
2003
|
Przylibska
|
Kinga
|
2001
|
3
|
Girulska
|
Julia
|
2002
|
Derechowska
|
Milena
|
2002
|
4
|
Pochroń
|
Magdalena
|
2003
|
Pastusiak
|
Paulina
|
2001
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej chłopców
|
kategoria 1999 rok i młodsi
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Rzepecki
|
Mateusz
|
1999
|
Zabówka
|
Michał
|
1999
|
2
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
Szubert
|
Bruno
|
2000
|
3
|
Mączko
|
Jakub
|
1999
|
Mach
|
Oskar
|
1999
|
4
|
Lis
|
Wojciech
|
1999
|
Kaliński
|
Wojciech
|
1999
|
Klasyfikacja końcowa gry mieszanej
|
kategoria 1999 rok i młodsi
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Rzepecki
|
Mateusz
|
1999
|
Malicha
|
Natalia
|
2001
|
2
|
Rydz
|
Patryk
|
2001
|
Pietkiewicz
|
Marianna
|
2001
|
3
|
Zabówka
|
Michał
|
1999
|
Piech
|
Sandra
|
2000
|
4
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
Pochroń
|
Magdalena
|
2003
|
5
|
Krajewski
|
Pascal
|
2000
|
Pastusiak
|
Paulina
|
2001
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej dziewcząt
|
kategoria 1995-1998 rok
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Knyszewska
|
Paulina
|
1997
|
2
|
Bajor
|
Natalia
|
1997
|
3
|
Jończyk
|
Ada
|
1995
|
4
|
Rydz
|
Paulina
|
1995
|
5
|
Borkowska
|
Anja
|
1995
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej chłopców
|
kategoria 1995-1998 rok
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Moczko
|
Michał
|
1996
|
2
|
Czaja
|
Cezary
|
1997
|
3
|
Łuczyk
|
Maciej
|
1997
|
4
|
Błaszczyk
|
Grzegorz
|
1997
|
5-6
|
Śliwa
|
Mateusz
|
1998
|
Szarski
|
Jacek
|
1995
|
7-8
|
Tarantino
|
Dominik
|
1998
|
Kiryczyński
|
Marcin
|
1998
|
9
|
Derechowski
|
Artur
|
1998
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej dziewcząt
|
kategoria 1995-1998 rok
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Jończyk
|
Ada
|
1997
|
Borkowska
|
Anja
|
1995
|
2
|
Knyszewska
|
Paulina
|
1997
|
Bajor
|
Natalia
|
1997
|
3
|
Rydz
|
Paulina
|
1995
|
Pietkiewicz
|
Marianna
|
2001
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej chłopców
|
kategoria 1995-1998 rok
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Błaszczyk
|
Grzegorz
|
1997
|
Łuczyk
|
Maciej
|
1997
|
2
|
Czaja
|
Cezary
|
1997
|
Szarski
|
Jacek
|
1995
|
3
|
Moczko
|
Michał
|
1996
|
Śliwa
|
Mateusz
|
1998
|
4
|
Tarantino
|
Dominik
|
1998
|
Derechowski
|
Artur
|
1998
|
5
|
Kiryczyński
|
Marcin
|
1998
|
Rydz
|
Patryk
|
2001
|
Klasyfikacja końcowa gry mieszanej
|
kategoria 1995-1998 rok
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok urodzenia
|
1
|
Błaszczyk
|
Grzegorz
|
1997
|
Bajor
|
Natalia
|
1997
|
2
|
Łuczyk
|
Maciej
|
1997
|
Jończyk
|
Ada
|
1997
|
3
|
Moczko
|
Michał
|
1996
|
Rydz
|
Paulina
|
1995
|
4
|
Czaja
|
Cezary
|
1997
|
Knyszewska
|
Paulina
|
1997
|
5-6
|
Szarski
|
Jacek
|
1995
|
Borkowska
|
Anja
|
1995
|
Derechowski
|
Artur
|
1998
|
Derechowska
|
Milena
|
2002
|
|