|
|
|
|
ZESTAWIENIE DRUŻYN LIGOWYCH PRZED SEZONEM 2018/2019 |
|
|
|
stan na 30 lipca 2018 |
|
zgłoszone 33 drużyny |
|
|
|
Poz. |
II LIGA KOBIET |
system turniejowy w grupach |
1 |
GKS GORZOVIA GORZÓW WIELKOPOLSKI |
|
2 |
ZKS DRZONKÓW-ZIELONA GÓRA |
|
3 |
MKS WOLAVIA WOŁÓW |
przyjęto 30.07 |
4 |
KU AZS UE III WROCŁAW |
|
5 |
UKS WARTA KOSTRZYN N/O |
|
6 |
|
|
|
|
|
Poz. |
II LIGA MĘŻCZYZN |
I runda każdy z każdym i rewanż w 2 grupach |
1. |
ZKS III DRZONKÓW |
|
2 |
KTS WOLBROMEK |
|
3 |
ZKS IV DRZONKÓW |
|
4 |
LZS TS ZARĘBA |
|
5 |
SKS LZS RASZÓWKA |
|
6 |
LKS ODRA II GŁOSKA |
|
--- |
|
wycofano 30.07 |
7 |
MKS WOLAVIA WOŁÓW |
przyjęto 30.07 |
8 |
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA |
|
9 |
ULKS MARTEN CIECHÓW |
przyjęto 23.07 |
10 |
LZS ORION BRANDA BUKOWICE |
przyjęto 26.07 |
11 |
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O |
|
12 |
KU AZS UE WROCŁAW |
przywrócono 30.07 zgodnie z VII.5 Regulaminu II ligi |
|
|
|
|
Poz |
III LIGA WSCHODNIA |
mecz i rewanż |
1 |
ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE |
przyjęto 20.07 - przesunięto z III zachodniej 30.07 |
2 |
TKS GRANIT STRZELIN |
|
3 |
UKS DWUNASTKA I WROCŁAW |
|
4 |
KU AZS UE II WROCŁAW |
|
5 |
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE |
przyjęto 26.07 |
6 |
UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE |
przyjęto 30.07 |
7 |
MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE |
|
8 |
UKS DWUNASTKA II WROCŁAW |
|
9 |
BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA |
przyjęto 23.07 |
10 |
UKS LUDWIKOWICE |
przyjęto 26.07 |
|
|
|
Poz. |
III LIGA ZACHODNIA |
mecz i rewanż |
1 |
KTS JELENIA GÓRA |
|
2 |
UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC |
przyjęto 23.07 |
3 |
LZS SKS II RASZÓWKA |
|
4 |
GLKS PASTUCHÓW JAWORZYNA ŚLĄSKA |
|
5 |
LZS TS II ZARĘBA |
|
6 |
LZS ŚWIĘCI RADOSTÓW |
|
7 |
TOP I BOLESŁAWIEC |
|
9 |
KTS LEGNICA |
przyjęto 20.07 |
9 |
UKS MARATON PISARZOWICE |
|
10 |
TOP II BOLESŁAWIEC |
|
|
|
|
Poz. |
IV LIGA JELENIOGÓRSKA |
mecz i rewanż |
1 |
KTS II JELENIA GÓRA |
|
2 |
LZS TOP SPIN I MIŁKÓW |
|
3 |
LZS TS III ZARĘBA |
|
4 |
LZS BŁĘKITNI I KRZEWIE WIELKIE |
|
5 |
KTS III JELENIA GÓRA |
|
6 |
LZS TOP SPIN II MIŁKÓW |
|
7 |
LKS PROSZOWA |
|
8 |
UKS TS SPARTA LUBAŃ |
przyjęto 23.07 |
|
|
|
Poz. |
IV LIGA LEGNICKA |
mecz i rewanż |
1 |
GUKS SOKÓŁ JERZMANOWA |
|
2 |
ULKS ŚLĘŻA WIKO WIRY |
|
3 |
GLKS II JAWORZYNA ŚLĄSKA |
|
4 |
KTS II LEGNICA |
przyjęto 20.07 |
5 |
KS I POLKOWICE |
|
6 |
GZLZS SPARTA GRĘBOCICE |
przyjęto 26.07 |
7 |
KS II POLKOWICE |
|
8 |
UKS ŻAK II GIERAŁTOWIEC |
przyjęto 23.07 |
|
|
|
Poz. |
IV LIGA WAŁBRZYSKA |
mecz i rewanż |
1 |
SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW |
|
2 |
MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA WAŁBRZYCH |
|
3 |
UKS SP 2 KAMIENIEC ZĄBKOWICKI |
|
4 |
GLKS ORLĘTA II KROSNOWICE |
przyjęto 26.07 |
5 |
BSTS II BYSTRZYCA KŁODZKA |
przyjęto 23.07 |
6 |
UKS II LUDWIKOWICE |
przyjęto 26.07 |
7 |
UKS RADUNIA TAPADŁA |
|
8 |
UKS MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚLĄSKIE - LĄDEK ZDRÓJ |
|
|
|
|
Poz |
IV LIGA WROCŁAWSKA |
mecz i rewanż |
1 |
LKS ODRA III GŁOSKA |
|
2 |
UKS ORZEŁ PRUSICE |
|
3 |
KS AZS UM WROCŁAW |
|
4 |
TKS GRANIT II STRZELIN |
|
5 |
ULKS ŻOK ŻMIGRÓD |
|
6 |
LZS TRZEBNICA |
|
7 |
LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ |
|
8 |
LKS OLIMPIA ŻERNIKI WROCŁAWSKIE |
przyjęto 26.07 |
9 |
LZS SADY WIERZCHOWICE |
|
|
|
|
Poz. |
V LIGA JELENIOGÓRSKA |
mecz i rewanż |
1 |
LKS KACZORÓW |
|
2 |
LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE |
|
3 |
KTS IV JELENIA GÓRA |
|
4 |
TOP III BOLESŁAWIEC |
|
5 |
UKS MARATON II PISARZOWICE |
|
6 |
LZS ŚWIĘCI II RADOSTÓW |
|
7 |
KS RACKETS BOGATYNIA |
|
8 |
UKS TS SPARTA II LUBAŃ |
przyjęto 23.07 |
|
|
|
Poz |
V LIGA LEGNICKA |
mecz i rewanż |
1 |
UKS ŻAK III GIERAŁTOWIEC |
przyjęto 23.07 |
2 |
ULKS URSUS ZOKIR ZŁOTORYJA |
przyjęto 20.07 |
3 |
KS KONFEKS LEGNCA |
|
4 |
AKS STRZEGOM |
przyjęto 30.07 |
5 |
STS CHROBRY GŁOGÓW |
|
6 |
GOKSIR DOBROMIERZ |
przyjęto 26.07 |
7 |
KS III POLKOWICE |
|
|
|
|
Poz. |
V LIGA WAŁBRZYSKA |
mecz i rewanż |
1 |
KS PIAST NOWA RUDA |
|
2 |
SLSOS SALOS II DZIERŻONIÓW |
|
3 |
ULKS ŚLĘŻA II WIRY |
|
4 |
KS LECHIA OŁDRZYCHOWICE |
przyjęto 23.07 |
5 |
ULKS ŚLĘŻA III GM SOBÓTKA WIRY |
|
6 |
BSTS III BYSTRZYCA KŁODZKA |
|
7 |
MKS NYSA KŁODZKO |
|
8 |
MLKS SUDETY MIĘDZYLESIE |
|
9 |
UKS SP 2 II KAMIENIEC ZĄBKOWICKI |
|
|
|
|
Poz. |
V LIGA WROCŁAWSKA "A" |
mecz i rewanż |
1 |
TKS GRANIT III STRZELIN |
|
2 |
UKS GOKIS II KĄTY WROCŁAWSKIE |
przyjęto 30.07 |
3 |
KS AJDE OLEŚNICA |
|
4 |
UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW |
|
5 |
LZS ORZEŁ LIZAWICE |
|
6 |
MLKS VICTORIA II JELCZ-LASKOWICE |
|
7 |
LKS OLIMPIA II ŻERNIKI WROCŁAWSKIE |
przyjęto 26.07 |
8 |
M-GLKS ODRA OŁAWA |
przyjęto 20.07 |
|
|
|
Poz. |
V LIGA WROCŁAWSKA "B" |
mecz i rewanż |
1 |
KU AZS UE III WROCŁAW |
|
2 |
LZS ORION BRANDA II BUKOWICE |
przyjęto 26.07 |
3 |
KS WIDAWA BIERUTÓW |
|
4 |
ULKS MARTEN II CIECHÓW |
przyjęto 23.07 |
5 |
MKS WOLAVIA II WOŁÓW |
przyjęto 30.07 |
6 |
UKS ORZEŁ II PRUSICE |
|
7 |
PKS TĘCZA WROCŁAW |
|
8 |
KU AZS UE IV WROCŁAW |
|
|
|
|
Poz |
VI LIGA JELENIOGÓRSKA |
mecz i rewanż |
1 |
UKS GIERAŁTÓW |
|
2 |
LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE |
|
3 |
LKS II PROSZOWA |
|
4 |
TOP IV BOLESŁAWIEC |
|
5 |
LZS TS IV ZARĘBA |
|
6 |
KTS V JELENIA GÓRA |
|
7 |
LZS BŁĘKITNI IV KRZEWIE WIELKIE |
|
8 |
TOP V BOLESŁAWIEC |
|
|
|
|
|
VI LIGA WROCŁAWSKA |
mecz i rewanż |
1 |
UKS DWUNASTKA III WROCŁAW |
|
2 |
KTS KRĘPICE |
|
3 |
LZS TĘCZA PISARZOWICE |
|
4 |
MKS ROKITA BRZEG DOLNY |
|
5 |
KS AJDE II OLEŚNICA |
|
6 |
WZSN START WROCŁAW |
|
7 |
WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW |
|
8 |
LZS ORZEŁ II LIZAWICE |
|
9 |
KS AZS PW WRATISLAVIA WROCŁAW |
|
10 |
ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY |
|
11 |
UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE |
przyjęto 30.07 |
12 |
ULKS MARTEN III CIECHÓW |
nowo przyjęta 23,07 |
|
|
|
|
Opracował: Władysław Chrabąszcz |
|