Rozdano medale 11. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży |
|
|
|
Wpisał: Kamil Skrzypczak
|
21.05.2018. |
Natalia Gaworska, Piotr Żurawski, Paula Krysińska, Kacper Szymczak-Pomianowski, Zuzanna Gaworska i Jakub Matkowski zwyciężyli w grach pojedynczych podczas turnieju tenisa stołowego rozegranego w ramach 11. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży, który odbył się na hali Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 19 maja br.
W grze podwójnej dziewcząt najlepsze były Zuzanna Gaworska i Julia Furman, wśród chłopców Jakub Matkowski i Adam Ucherek, a w grze mieszanej Jakub Matkowski i Julia Furman.
Medaliści 11. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży
Kategoria dziewcząt 2006 rok i młodsze
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
GAWORSKA Natalia
|
2007
|
2
|
ZAJĄC Hanna
|
2006
|
3
|
KRASZEWSKA Olga
|
2007
|
Kategoria chłopców 2006 rok i młodsi
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
ŻURAWSKI Piotr
|
2006
|
2
|
ŻURAWSKI Krzysztof
|
2007
|
3
|
ŻYGADŁO Franciszek
|
2008
|
Kategoria dziewcząt 2004-2005 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
KRYSIŃSKA Paula
|
2005
|
2
|
FURMAN Julia
|
2005
|
3
|
SATŁAWA Aleksandra
|
2004
|
Kategoria chłopców 2004-2005 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper
|
2005
|
2
|
SOBIESZEK Bogusław
|
2005
|
3
|
WICHOT Jacek
|
2005
|
Kategoria dziewcząt 2000-2003 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
GAWORSKA Zuzanna
|
2003
|
2
|
GIRULSKA Julia
|
2002
|
Kategoria chłopców 2000-2003 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
MATKOWSKI Jakub
|
2003
|
2
|
SZPYTKO Paweł
|
2002
|
3
|
UCHEREK Adam
|
2002
|
Gra podwójna dziewcząt
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
GAWORSKA Zuzanna / GIRULSKA Julia
|
2003 / 2002
|
2
|
FURMAN Julia / GAWORSKA Natalia
|
2005 / 2007
|
3
|
KRYSIŃSKA Paula / PODYMA Karolina
|
2005 / 2005
|
Gra podwójna chłopców
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
MATKOWSKI Jakub / UCHEREK Adam
|
2003 / 2002
|
2
|
ŻURAWSKI Piotr / SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper
|
2006 / 2005
|
3
|
ŻURAWSKI Krzysztof / ŻYGADŁO Franciszek
|
2007 / 2008
|
Gra mieszana
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
MATKOWSKI Jakub / FURMAN Julia
|
2003 / 2005
|
2
|
SZPYTKO Paweł / GAWORSKA Zuzanna
|
2002 / 2003
|
3
|
UCHEREK Adam / GIRULSKA Julia
|
2002 / 2002
|
Odsłon: 1379 | Drukuj | Email
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6 Polska adaptacja JoomlaPL.com Team AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com All right reserved |