OMW 2018 - wynik 2. turnieju |
|
|
|
Wpisał: Kamil Skrzypczak
|
30.04.2018. |
Klasyfikacja II turnieju kobiet
|
Wrocław, 29.04.2018r.
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
2 turniej
|
1
|
Jarecka
|
Marcelina
|
20
|
2
|
Jarecka
|
Malwina
|
16
|
3
|
Buczkowska
|
Wiktoria
|
13
|
4
|
Borkowska
|
Kornelia
|
10
|
5
|
Pochroń
|
Magdalena
|
8
|
6
|
Pasierbska
|
Izabela
|
7
|
7
|
Żmuda
|
Malwina
|
6
|
8
|
Jendyk
|
Julia
|
5
|
9
|
Matusiewicz
|
Andżelika
|
4
|
Klasyfikacja generalna kobiet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
25.03.18
|
29.04.18
|
10.06.18
|
30.09.18
|
04.11.18
|
1
|
Buczkowska
|
Wiktoria
|
20
|
13
|
|
|
|
33
|
2
|
Jarecka
|
Marcelina
|
|
20
|
|
|
|
20
|
3
|
Pasierbska
|
Izabela
|
10
|
7
|
|
|
|
17
|
4-5
|
Jarecka
|
Malwina
|
|
16
|
|
|
|
16
|
|
Wolfinger
|
Beata
|
16
|
|
|
|
|
16
|
6
|
Domardzka-Żyła
|
Anna
|
13
|
|
|
|
|
13
|
7
|
Borkowska
|
Kornelia
|
|
10
|
|
|
|
10
|
8-9
|
Dąbrowska
|
Paulina
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Pochroń
|
Magdalena
|
|
8
|
|
|
|
8
|
10
|
Ligenza
|
Nikola
|
7
|
|
|
|
|
7
|
11
|
Żmuda
|
Malwina
|
|
6
|
|
|
|
6
|
12
|
Jendyk
|
Julia
|
|
5
|
|
|
|
5
|
13
|
Matusiewicz
|
Andżelika
|
|
4
|
|
|
|
4
|
Klasyfikacja II turnieju juniorów
|
Wrocław, 29.04.2018r.
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
2 turniej
|
1
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
20
|
2
|
Malarz
|
Dawid
|
2008
|
16
|
3
|
Sternik
|
Michał
|
2001
|
13
|
4
|
Sulej-Michlaski
|
Wiktor
|
2008
|
10
|
5
|
Murmyło
|
Seweryn
|
2004
|
8
|
6
|
Walczak
|
Mateusz
|
2007
|
7
|
7
|
Nowak
|
Mikołaj
|
2008
|
6
|
8
|
Wichot
|
Jacek
|
2005
|
5
|
9-12
|
Klukowski
|
Michał
|
2006
|
4
|
|
Majewski
|
Tomasz
|
2004
|
4
|
|
Morawski
|
Antoni
|
2005
|
4
|
|
Polak
|
Tomasz
|
2007
|
4
|
13-15
|
Bartczak
|
Kaleb
|
2008
|
3
|
|
Głuszko
|
Mikołaj
|
2008
|
3
|
|
Mutallimow
|
Emil
|
2008
|
3
|
Klasyfikacja generalna juniorów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
25.03.18
|
29.04.18
|
10.06.18
|
30.09.18
|
04.11.18
|
1
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
16
|
20
|
|
|
|
36
|
2-3
|
Sternik
|
Michał
|
2001
|
7
|
13
|
|
|
|
20
|
|
Żyła
|
Tomasz
|
2003
|
20
|
|
|
|
|
20
|
4
|
Malarz
|
Dawid
|
2008
|
|
16
|
|
|
|
16
|
5
|
Matloch
|
Antoni
|
2003
|
13
|
|
|
|
|
13
|
6
|
Walczak
|
Mateusz
|
2007
|
4
|
7
|
|
|
|
11
|
7
|
Sulej-Michlaski
|
Wiktor
|
2008
|
|
10
|
|
|
|
10
|
8-9
|
Zaleski
|
Tomasz
|
2000
|
10
|
|
|
|
|
10
|
|
Wichot
|
Jacek
|
2005
|
4
|
5
|
|
|
|
9
|
10-12
|
Mękarski
|
Bartosz
|
2001
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Murmyło
|
Seweryn
|
2004
|
|
8
|
|
|
|
8
|
|
Polak
|
Tomasz
|
2007
|
4
|
4
|
|
|
|
8
|
13-15
|
Dowgird
|
Adam
|
2001
|
6
|
|
|
|
|
6
|
|
Głuszko
|
Mikołaj
|
2008
|
3
|
3
|
|
|
|
6
|
|
Nowak
|
Mikołaj
|
2008
|
|
6
|
|
|
|
6
|
16
|
Ridel
|
Sebastian
|
2002
|
5
|
|
|
|
|
5
|
17-20
|
Gąsiorowski
|
Wiktor
|
2001
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Klukowski
|
Michał
|
2006
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Majewski
|
Tomasz
|
2004
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Morawski
|
Antoni
|
2005
|
|
4
|
|
|
|
4
|
21-25
|
Bartczak
|
Kaleb
|
2008
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Makodoński
|
Oliwier
|
2008
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Mutallimow
|
Emil
|
2008
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Pawowski
|
Kacper
|
2002
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Spytkowski
|
Amadeusz
|
2000
|
3
|
|
|
|
|
3
|
26-27
|
Adamek-Sapiński
|
Kuba
|
2008
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Kruszynowski
|
Kacper
|
2001
|
2
|
|
|
|
|
2
|
Klasyfikacja II turnieju seniorów
|
Wrocław, 29.04.2018r.
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
2 turniej
|
1
|
Borkowska
|
Dorota
|
1968
|
20
|
2
|
Jarecki
|
Gerard
|
1971
|
16
|
3
|
Cecot
|
Adam
|
1959
|
13
|
4
|
Dawid
|
Leon
|
1954
|
10
|
5
|
Chorzępa
|
Jan
|
1955
|
8
|
6
|
Gliniak
|
Jan
|
1960
|
7
|
7
|
Pytkowski
|
Paweł
|
1964
|
6
|
8
|
Lechowski
|
Grzegorz
|
1955
|
5
|
9-12
|
Dębski
|
Jerzy
|
1956
|
4
|
|
Kiryczyński
|
Piotr
|
1971
|
4
|
|
Korba
|
Paweł
|
1956
|
4
|
|
Miś
|
Robert
|
1968
|
4
|
13-16
|
Gryglewicz
|
Stanisław
|
1965
|
3
|
|
Sekulski
|
Robert
|
1955
|
3
|
|
Stopyra
|
Krzysztof
|
1964
|
3
|
|
Warecki
|
Lech
|
1948
|
3
|
17-22
|
Bułło
|
Andrzej
|
1964
|
2
|
|
Gut
|
Marek
|
1963
|
2
|
|
Kardasiewicz
|
Mariusz
|
1970
|
2
|
|
Sakov
|
Nikolay
|
1955
|
2
|
|
Urban
|
Adam
|
1973
|
2
|
|
Zaczek
|
Rafał
|
1971
|
2
|
Klasyfikacja generalna seniorów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
25.03.18
|
29.04.18
|
10.06.18
|
30.09.18
|
04.11.18
|
1
|
Dawid
|
Leon
|
1954
|
16
|
10
|
|
|
|
26
|
2
|
Dębski
|
Jerzy
|
1956
|
20
|
4
|
|
|
|
24
|
3
|
Borkowska
|
Dorota
|
1968
|
|
20
|
|
|
|
20
|
4
|
Jarecki
|
Gerard
|
1971
|
|
16
|
|
|
|
16
|
5-6
|
Cecot
|
Adam
|
1959
|
|
13
|
|
|
|
13
|
|
Kamiński
|
Andrzej
|
1955
|
13
|
|
|
|
|
13
|
7-8
|
Lechowski
|
Grzegorz
|
1955
|
7
|
5
|
|
|
|
12
|
|
Miś
|
Robert
|
1968
|
8
|
4
|
|
|
|
12
|
9
|
Gliniak
|
Jan
|
1960
|
4
|
7
|
|
|
|
11
|
10-11
|
Bald
|
Andrzej
|
1960
|
10
|
|
|
|
|
10
|
|
Kiryczyński
|
Piotr
|
1971
|
6
|
4
|
|
|
|
10
|
12
|
Chorzępa
|
Jan
|
1955
|
|
8
|
|
|
|
8
|
13
|
Korba
|
Paweł
|
1956
|
3
|
4
|
|
|
|
7
|
14
|
Pytkowski
|
Paweł
|
1964
|
|
6
|
|
|
|
6
|
15
|
Goździaszek
|
Andrzej
|
1955
|
5
|
|
|
|
|
5
|
16-18
|
Gryglewicz
|
Stanisław
|
1965
|
2
|
3
|
|
|
|
5
|
|
Stopyra
|
Krzysztof
|
1964
|
2
|
3
|
|
|
|
5
|
|
Warecki
|
Lech
|
1948
|
2
|
3
|
|
|
|
5
|
19-22
|
Jurkiewicz
|
Rafał
|
1965
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Sakov
|
Nikolay
|
1955
|
2
|
2
|
|
|
|
4
|
|
Urbaniak
|
Andrzej
|
1972
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Zaleski
|
Robert
|
1969
|
4
|
|
|
|
|
4
|
23-28
|
Bułło
|
Andrzej
|
1964
|
1
|
2
|
|
|
|
3
|
|
Dubiński
|
Marek
|
1973
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Marchalewicz
|
Wacław
|
1951
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Sekulski
|
Robert
|
1955
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Wolfinger
|
Andrzej
|
1963
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Zaczek
|
Rafał
|
1971
|
1
|
2
|
|
|
|
3
|
29-35
|
Birek
|
Ryszard
|
1941
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Gut
|
Marek
|
1963
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Kałużny
|
Janusz
|
1956
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Kardasiewicz
|
Mariusz
|
1970
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Klubek
|
Marek
|
1963
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Urban
|
Adam
|
1973
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Zadworny
|
Dariusz
|
1968
|
2
|
|
|
|
|
2
|
36
|
Domardzka-Żyła
|
Anna
|
1968
|
1
|
|
|
|
|
1
|
Klasyfikacja II turnieju open
|
Wrocław, 29.04.2018r.
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
2 turniej
|
1
|
Stach
|
Wojciech
|
20
|
2
|
Wołk
|
Jędrzej
|
16
|
3
|
Szpitalny
|
Tomasz
|
13
|
4
|
Jędrzejowski
|
Adam
|
10
|
5
|
Kowalski
|
Mirosław
|
8
|
6
|
Centner
|
Mariusz
|
7
|
7
|
Chorzępa
|
Paweł
|
6
|
8
|
Pałaszewski
|
Marek
|
5
|
9-12
|
Jarecka
|
Marcelina
|
4
|
|
Mamroł
|
Paweł
|
4
|
|
Pakuła
|
Jakub
|
4
|
|
Smolarek
|
Tomasz
|
4
|
13-16
|
Birek
|
Ryszard
|
3
|
|
Czub
|
Zdzisław
|
3
|
|
Jarecka
|
Malwina
|
3
|
|
Knejski
|
Paweł
|
3
|
17-23
|
Kałwak
|
Mateusz
|
2
|
|
Kawecki
|
Przemysław
|
2
|
|
Kita
|
Tomasz
|
2
|
|
Król
|
Rafał
|
2
|
|
Pęczar
|
Rafał
|
2
|
|
Rzepecki
|
Mateusz
|
2
|
|
Szymczak
|
Gracjan
|
2
|
Klasyfikacja generalna open
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
25.03.18
|
29.04.18
|
10.06.18
|
30.09.18
|
04.11.18
|
1
|
Kałwak
|
Mateusz
|
20
|
2
|
|
|
|
22
|
2
|
Pałaszewski
|
Marek
|
16
|
5
|
|
|
|
21
|
3
|
Stach
|
Wojciech
|
|
20
|
|
|
|
20
|
4-5
|
Jędrzejowski
|
Adam
|
6
|
10
|
|
|
|
16
|
|
Wołk
|
Jędrzej
|
|
16
|
|
|
|
16
|
6
|
Mamroł
|
Paweł
|
10
|
4
|
|
|
|
14
|
7-8
|
Szpitalny
|
Tomasz
|
|
13
|
|
|
|
13
|
|
Żyła
|
Tomasz
|
13
|
|
|
|
|
13
|
9-10
|
Cichocki
|
Michał
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Kowalski
|
Mirosław
|
|
8
|
|
|
|
8
|
11-12
|
Centner
|
Mariusz
|
|
7
|
|
|
|
7
|
|
Śpiewak
|
Kamil
|
7
|
|
|
|
|
7
|
13-16
|
Chorzępa
|
Paweł
|
|
6
|
|
|
|
6
|
|
Czub
|
Zdzisław
|
3
|
3
|
|
|
|
6
|
|
Kawecki
|
Przemysław
|
4
|
2
|
|
|
|
6
|
|
Szymczak
|
Gracjan
|
4
|
2
|
|
|
|
6
|
17-18
|
Kita
|
Tomasz
|
3
|
2
|
|
|
|
5
|
|
Laskowski
|
Piotr
|
5
|
|
|
|
|
5
|
19-23
|
Bilski
|
Paweł
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Jarecka
|
Marcelina
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Pakuła
|
Jakub
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Smolarek
|
Tomasz
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Tworek
|
Mirosław
|
4
|
|
|
|
|
4
|
24-28
|
Birek
|
Ryszard
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Jarecka
|
Malwina
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Knejski
|
Paweł
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Kozłowski
|
Paweł
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Szpargała
|
Ziemowit
|
3
|
|
|
|
|
3
|
29-37
|
Dobrzański
|
Tomasz
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Drozd
|
Michał
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Grochalski
|
Tomasz
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Kondro
|
Paweł
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Król
|
Rafał
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Pęczar
|
Rafał
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Rzepecki
|
Mateusz
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Słabicki
|
Piotr
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Styczeń
|
Dawid
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|