OMW 2017 - wynik 3. turnieju |
|
|
|
Wpisał: Kamil Skrzypczak
|
12.05.2017. |
Klasyfikacja III turnieju kobiet
|
Wrocław, 07.05.2017r.
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
3 turniej
|
1
|
Jarecka
|
Marcelina
|
20
|
2
|
Jarecka
|
Malwina
|
16
|
3
|
Wolfinger
|
Beata
|
13
|
4
|
Domardzka-Żyła
|
Anna
|
10
|
5
|
Kusy
|
Barbara
|
8
|
6
|
Owsianka
|
Justyna
|
7
|
7
|
Buczkowska
|
Wiktoria
|
6
|
8
|
Merdas
|
Zofia
|
5
|
9-12
|
Dąbrowska
|
Natalia
|
4
|
|
Jendyk
|
Julia
|
4
|
|
Kraszewska
|
Olga
|
4
|
|
Pasierbska
|
Izabela
|
4
|
Klasyfikacja generalna kobiet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
05.03.17
|
09.04.17
|
07.05.17
|
08.10.17
|
05.11.17
|
1
|
Wolfinger
|
Beata
|
16
|
16
|
13
|
|
|
45
|
2
|
Jarecka
|
Marcelina
|
|
20
|
20
|
|
|
40
|
3
|
Domardzka-Żyła
|
Anna
|
|
13
|
10
|
|
|
23
|
4-5
|
Borkowska
|
Dorota
|
20
|
|
|
|
|
20
|
|
Kusy
|
Barbara
|
4
|
8
|
8
|
|
|
20
|
6-7
|
Buczkowska
|
Wiktoria
|
13
|
|
6
|
|
|
19
|
|
Owsianka
|
Justyna
|
6
|
6
|
7
|
|
|
19
|
8
|
Kraszewska
|
Olga
|
4
|
10
|
4
|
|
|
18
|
9
|
Jarecka
|
Malwina
|
|
|
16
|
|
|
16
|
10
|
Pasierbska
|
Izabela
|
4
|
5
|
4
|
|
|
13
|
11
|
Żyża
|
Natalia
|
10
|
|
|
|
|
10
|
12-14
|
Golenia
|
Wiktoria
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Jendyk
|
Julia
|
|
4
|
4
|
|
|
8
|
|
Merdas
|
Zofia
|
3
|
|
5
|
|
|
8
|
15-16
|
Grzegorczuk
|
Sylwia
|
|
7
|
|
|
|
7
|
|
Morawiecka
|
Klara
|
7
|
|
|
|
|
7
|
17
|
Żmuda-Trzebiatowska
|
Anna
|
5
|
|
|
|
|
5
|
18-19
|
Dąbrowska
|
Natalia
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Żmuda
|
Malwina
|
4
|
|
|
|
|
4
|
20-21
|
Gawlicz
|
Antonina
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Huk
|
Ewa
|
3
|
|
|
|
|
3
|
Klasyfikacja III turnieju juniorów
|
Wrocław, 07.05.2017r.
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
3 turniej
|
1
|
Żyła
|
Tomasz
|
2003
|
20
|
2
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
16
|
3
|
Żurawski
|
Krzysztof
|
2007
|
13
|
4
|
Matloch
|
Antoni
|
2003
|
10
|
5
|
Żurawski
|
Piotr
|
2006
|
8
|
6
|
Mirosław
|
Jakub
|
2000
|
7
|
7
|
Huk
|
Kamil
|
2005
|
6
|
8
|
Dąbrowski
|
Daniel
|
2002
|
5
|
9-12
|
Dowgird
|
Adam
|
2001
|
4
|
|
Dziedzina
|
Borys
|
2006
|
4
|
|
Michniacki
|
Franciszek
|
2005
|
4
|
|
Stats
|
Mateusz
|
2004
|
4
|
13-16
|
Bartczak
|
Kaleb
|
2008
|
3
|
|
Florkiewicz
|
Jacek
|
2004
|
3
|
|
Sula
|
Karol
|
2005
|
3
|
|
Szpargała
|
Ziemowit
|
1999
|
3
|
17
|
Ostrowski
|
Aleksander
|
2006
|
2
|
Klasyfikacja generalna juniorów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
05.03.17
|
09.04.17
|
07.05.17
|
08.10.17
|
05.11.17
|
1
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
20
|
20
|
16
|
|
|
56
|
2
|
Żyła
|
Tomasz
|
2003
|
|
16
|
20
|
|
|
36
|
3-4
|
Matloch
|
Antoni
|
2003
|
|
13
|
10
|
|
|
23
|
|
Mirosław
|
Jakub
|
2000
|
16
|
|
7
|
|
|
23
|
5
|
Szpargała
|
Ziemowit
|
1999
|
8
|
3
|
3
|
|
|
14
|
6-9
|
Dziedzina
|
Borys
|
2006
|
4
|
5
|
4
|
|
|
13
|
|
Florkiewicz
|
Jacek
|
2004
|
10
|
|
3
|
|
|
13
|
|
Szymański
|
Filip
|
2000
|
13
|
|
|
|
|
13
|
|
Żurawski
|
Krzysztof
|
2007
|
|
|
13
|
|
|
13
|
10
|
Ostrowski
|
Aleksander
|
2006
|
7
|
3
|
2
|
|
|
12
|
11-13
|
Chruścicki
|
Mikołaj
|
2006
|
6
|
4
|
|
|
|
10
|
|
Gachowski
|
Maciej
|
2001
|
|
10
|
|
|
|
10
|
|
Huk
|
Kamil
|
2005
|
4
|
|
6
|
|
|
10
|
14
|
Nawrocki
|
Sylwester
|
2005
|
5
|
4
|
|
|
|
9
|
15-17
|
Głowacki
|
Krzysztof
|
2004
|
4
|
4
|
|
|
|
8
|
|
Jakubowicz
|
Brunon
|
2004
|
|
8
|
|
|
|
8
|
|
Żurawski
|
Piotr
|
2006
|
|
|
8
|
|
|
8
|
18
|
Różalski
|
Igor
|
2002
|
|
7
|
|
|
|
7
|
19-21
|
Bartczak
|
Kaleb
|
2008
|
|
3
|
3
|
|
|
6
|
|
Głowacki
|
Paweł
|
2004
|
|
6
|
|
|
|
6
|
|
Sula
|
Karol
|
2005
|
3
|
|
3
|
|
|
6
|
22
|
Dąbrowski
|
Daniel
|
2002
|
|
|
5
|
|
|
5
|
23-27
|
Dowgird
|
Adam
|
2001
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Grzegorzewski
|
Sebastian
|
2004
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Michniacki
|
Franciszek
|
2005
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Pielucha
|
Jakub
|
2003
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Stats
|
Mateusz
|
2004
|
|
|
4
|
|
|
4
|
28-29
|
Węglowski
|
Tymon
|
2005
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Wójcikiewicz
|
Artur
|
2006
|
|
3
|
|
|
|
3
|
Klasyfikacja III turnieju seniorów
|
Wrocław, 07.05.2017r.
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
3 turniej
|
1
|
Pytkowski
|
Paweł
|
1966
|
20
|
2
|
Wolfinger
|
Andrzej
|
1963
|
16
|
3
|
Dawid
|
Leon
|
1954
|
13
|
4
|
Miś
|
Robert
|
1968
|
10
|
5
|
Pacholski
|
Piotr
|
1969
|
8
|
6
|
Jurkiewicz
|
Rafał
|
1965
|
7
|
7
|
Wolfinger
|
Beata
|
1963
|
6
|
8
|
Birek
|
Ryszard
|
1941
|
5
|
9-12
|
Domardzka-Żyła
|
Anna
|
1968
|
4
|
|
Jarecki
|
Gerard
|
1971
|
4
|
|
Lechowski
|
Grzegorz
|
1955
|
4
|
|
Stopyra
|
Krzysztof
|
1964
|
4
|
13-16
|
Gryglewicz
|
Stanisław
|
1965
|
3
|
|
Klubek
|
Marek
|
1963
|
3
|
|
Korba
|
Paweł
|
1956
|
3
|
|
Warecki
|
Lech
|
1948
|
3
|
17-24
|
Dąbrowski
|
Henryk
|
1965
|
2
|
|
Dowgird
|
Paweł
|
1968
|
2
|
|
Kałużny
|
Janusz
|
1956
|
2
|
|
Kusy
|
Jan
|
1960
|
2
|
|
Kusy
|
Barbara
|
1962
|
2
|
|
Zadworny
|
Dariusz
|
1968
|
2
|
Klasyfikacja generalna seniorów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
05.03.17
|
09.04.17
|
07.05.17
|
08.10.17
|
05.11.17
|
1
|
Miś
|
Robert
|
1968
|
20
|
4
|
10
|
|
|
34
|
2
|
Wolfinger
|
Andrzej
|
1963
|
|
13
|
16
|
|
|
29
|
3
|
Stopyra
|
Krzysztof
|
1964
|
16
|
5
|
4
|
|
|
25
|
4-7
|
Dębski
|
Jerzy
|
1956
|
|
20
|
|
|
|
20
|
|
Kiryczyński
|
Piotr
|
1971
|
10
|
10
|
|
|
|
20
|
|
Lechowski
|
Grzegorz
|
1955
|
13
|
3
|
4
|
|
|
20
|
|
Pytkowski
|
Paweł
|
1966
|
|
|
20
|
|
|
20
|
8
|
Hreczuch
|
Jan
|
1941
|
|
16
|
|
|
|
16
|
9-10
|
Pacholski
|
Piotr
|
1969
|
|
7
|
8
|
|
|
15
|
|
Wolfinger
|
Beata
|
1963
|
8
|
1
|
6
|
|
|
15
|
11-12
|
Dawid
|
Leon
|
1954
|
|
|
13
|
|
|
13
|
|
Jurkiewicz
|
Rafał
|
1965
|
|
6
|
7
|
|
|
13
|
13
|
Klubek
|
Marek
|
1963
|
6
|
2
|
3
|
|
|
11
|
14-15
|
Gryglewicz
|
Stanisław
|
1965
|
4
|
3
|
3
|
|
|
10
|
|
Warecki
|
Lech
|
1948
|
3
|
4
|
3
|
|
|
10
|
16-17
|
Birek
|
Ryszard
|
1941
|
|
4
|
5
|
|
|
9
|
|
Goździaszek
|
Andrzej
|
1955
|
7
|
2
|
|
|
|
9
|
18
|
Kamiński
|
Andrzej
|
1955
|
|
8
|
|
|
|
8
|
19-23
|
Domardzka-Żyła
|
Anna
|
1968
|
|
3
|
4
|
|
|
7
|
|
Jarecki
|
Gerard
|
1971
|
|
3
|
4
|
|
|
7
|
|
Kałużny
|
Janusz
|
1956
|
4
|
1
|
2
|
|
|
7
|
|
Kusy
|
Jan
|
1960
|
3
|
2
|
2
|
|
|
7
|
|
Kusy
|
Barbara
|
1962
|
4
|
1
|
2
|
|
|
7
|
24
|
Zadworny
|
Dariusz
|
1968
|
2
|
2
|
2
|
|
|
6
|
25-28
|
Korszla
|
Zdzisław
|
1958
|
5
|
|
|
|
|
5
|
|
Mielczarek
|
Zbigniew
|
1965
|
3
|
2
|
|
|
|
5
|
|
Pelc
|
Andrzej
|
1964
|
3
|
2
|
|
|
|
5
|
|
Pelc
|
Józef
|
1966
|
4
|
1
|
|
|
|
5
|
29-30
|
Dorańczyk
|
Bronisław
|
1965
|
2
|
2
|
|
|
|
4
|
|
Wypustek
|
Dariusz
|
1940
|
|
4
|
|
|
|
4
|
31
|
Korba
|
Paweł
|
1956
|
|
|
3
|
|
|
3
|
32-34
|
Dąbrowski
|
Henryk
|
1965
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Dowgird
|
Paweł
|
1968
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Zieliński
|
Wojciech
|
1962
|
|
2
|
|
|
|
2
|
35
|
Nowicki
|
Władysław
|
1952
|
|
1
|
|
|
|
1
|
Klasyfikacja III turnieju open
|
Wrocław, 07.05.2017r.
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
3 turniej
|
1
|
Kałwak
|
Mateusz
|
20
|
2
|
Jarecka
|
Marcelina
|
16
|
3
|
Pałaszewski
|
Marek
|
13
|
4
|
Mamroł
|
Paweł
|
10
|
5
|
Dubiński
|
Marek
|
8
|
6
|
Pytkowski
|
Paweł
|
7
|
7
|
Jędrzejowski
|
Adam
|
6
|
8
|
Żyła
|
Tomasz
|
5
|
9-12
|
Jarecki
|
Gerard
|
4
|
|
Pęczar
|
Rafał
|
4
|
|
Smolarek
|
Tomasz
|
4
|
|
Stężała
|
Robert
|
4
|
13-16
|
Bilski
|
Paweł
|
3
|
|
Durkalec
|
Mariusz
|
3
|
|
Jarecka
|
Malwina
|
3
|
|
Laskowski
|
Piotr
|
3
|
17-24
|
Bąk
|
Stanisław
|
2
|
|
Kostrzewa
|
Łukasz
|
2
|
|
Szpargała
|
Ziemowit
|
2
|
|
Tworek
|
Mirosław
|
2
|
|
Ulatowski
|
Włodzimierz
|
2
|
Klasyfikacja generalna open
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
05.03.17
|
09.04.17
|
07.05.17
|
08.10.17
|
05.11.17
|
1
|
Kałwak
|
Mateusz
|
20
|
2
|
20
|
|
|
42
|
2
|
Jarecka
|
Marcelina
|
|
10
|
16
|
|
|
26
|
3
|
Gawlicz
|
Michał
|
13
|
8
|
|
|
|
21
|
4-5
|
Mamroł
|
Paweł
|
5
|
5
|
10
|
|
|
20
|
|
Wołk
|
Jędrzej
|
|
20
|
|
|
|
20
|
6
|
Żyła
|
Tomasz
|
|
13
|
5
|
|
|
18
|
7-8
|
Mucha
|
Łukasz
|
16
|
|
|
|
|
16
|
|
Trzewik
|
Dariusz
|
|
16
|
|
|
|
16
|
9
|
Kiryczyński
|
Marcin
|
10
|
4
|
|
|
|
14
|
10
|
Pałaszewski
|
Marek
|
|
|
13
|
|
|
13
|
11-12
|
Dubiński
|
Marek
|
|
3
|
8
|
|
|
11
|
|
Pakuła
|
Jakub
|
4
|
7
|
|
|
|
11
|
13-15
|
Cichocki
|
Michał
|
6
|
4
|
|
|
|
10
|
|
Smolarek
|
Tomasz
|
4
|
2
|
4
|
|
|
10
|
|
Szpitalny
|
Tomasz
|
4
|
6
|
|
|
|
10
|
16
|
Walczak
|
Dominik
|
8
|
1
|
|
|
|
9
|
17
|
Jarecki
|
Gerard
|
|
4
|
4
|
|
|
8
|
18-20
|
Borkowska
|
Dorota
|
7
|
|
|
|
|
7
|
|
Jędrzejowski
|
Adam
|
|
1
|
6
|
|
|
7
|
|
Pytkowski
|
Paweł
|
|
|
7
|
|
|
7
|
21-22
|
Stężała
|
Robert
|
|
2
|
4
|
|
|
6
|
|
Śpiewak
|
Kamil
|
3
|
3
|
|
|
|
6
|
23
|
Szpargała
|
Ziemowit
|
2
|
1
|
2
|
|
|
5
|
24-29
|
Jarecka
|
Malwina
|
|
1
|
3
|
|
|
4
|
|
Knejski
|
Paweł
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Lechowski
|
Piotr
|
2
|
2
|
|
|
|
4
|
|
Paszkowski
|
Bartosz
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Pęczar
|
Rafał
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Tokarek
|
Marcin
|
2
|
2
|
|
|
|
4
|
30-37
|
Bilski
|
Paweł
|
|
|
3
|
|
|
3
|
|
Centner
|
Mariusz
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Durkalec
|
Mariusz
|
|
|
3
|
|
|
3
|
|
Janusz
|
Grzegorz
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Kowal
|
Dawid
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Laskowski
|
Piotr
|
|
|
3
|
|
|
3
|
|
Lech
|
Łukasz
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Wydra
|
Piotr
|
3
|
|
|
|
|
3
|
38-49
|
Bąk
|
Stanisław
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Chardykow
|
Maksym
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Dzierżanowski
|
Konrad
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Grodziski
|
Jakub
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Kawałko
|
Grzegorz
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Kawecki
|
Przemysław
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Kostrzewa
|
Łukasz
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Rykowski
|
Rafał
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Sobczyk
|
Kacper
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Szulc
|
Tomasz
|
|
2
|
|
|
|
2
|
|
Tworek
|
Mirosław
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Ulatowski
|
Włodzimierz
|
|
|
2
|
|
|
2
|
50-55
|
Barski
|
Arkadiusz
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
Kita
|
Tomasz
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
Kowalska
|
Alicja
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
Mirecki
|
Kacper
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
Nawara
|
Jeremi
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
Żmuda
|
Grzegorz
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|