OMW 2016 - wynik 4. turnieju |
|
|
|
Wpisał: Kamil Skrzypczak
|
12.10.2016. |
WYNIKI 4. TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO
W RAMACH 24. OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA
Klasyfikacja IV turnieju kobiet
|
Wrocław, 09.10.2016r.
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
4 turniej
|
1
|
Wolfinger
|
Beata
|
20
|
2
|
Malicha
|
Natalia
|
16
|
3
|
Domaradzka-Żyła
|
Anna
|
13
|
4
|
Żyża
|
Natalia
|
10
|
5
|
Buczkowska
|
Wiktoria
|
8
|
6
|
Golenia
|
Wiktoria
|
7
|
7
|
Merdas
|
Zofia
|
6
|
8
|
Kraszewska
|
Olga
|
5
|
9-10
|
Morawiecka
|
Klara
|
4
|
|
Pasierbska
|
Izabela
|
4
|
Klasyfikacja generalna kobiet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
21.02.16
|
24.04.16
|
05.06.16
|
09.10.16
|
06.11.16
|
1
|
Wolfinger
|
Beata
|
16
|
13
|
16
|
20
|
|
65
|
2
|
Malicha
|
Natalia
|
|
20
|
20
|
16
|
|
56
|
3
|
Domaradzka-Żyła
|
Anna
|
13
|
|
13
|
13
|
|
39
|
4
|
Buczkowska
|
Wiktoria
|
10
|
|
10
|
8
|
|
28
|
5
|
Gąsior
|
Jolanta
|
8
|
16
|
|
|
|
24
|
6
|
Janecka
|
Martyna
|
20
|
|
|
|
|
20
|
7
|
Żyża
|
Natalia
|
|
|
8
|
10
|
|
18
|
8
|
Golenia
|
Wiktoria
|
4
|
|
4
|
7
|
|
15
|
9-11
|
Merdas
|
Zofia
|
|
|
5
|
6
|
|
11
|
|
Pawłowska
|
Agnieszka
|
6
|
5
|
|
|
|
11
|
|
Zając
|
Agnieszka
|
4
|
7
|
|
|
|
11
|
12
|
Kopaczyńska
|
Jolanta
|
|
10
|
|
|
|
10
|
13-15
|
Kraszewska
|
Olga
|
3
|
|
|
5
|
|
8
|
|
Morawiecka
|
Klara
|
|
|
4
|
4
|
|
8
|
|
Stasiak
|
Alicja
|
|
8
|
|
|
|
8
|
16-17
|
Buczkowska
|
Małgorzata
|
7
|
|
|
|
|
7
|
|
Mokros
|
Julia
|
|
|
7
|
|
|
7
|
18-19
|
Ciecierska
|
Iwona
|
|
6
|
|
|
|
6
|
|
Kusy
|
Barbara
|
|
|
6
|
|
|
6
|
20
|
Zalewska
|
Marta
|
5
|
|
|
|
|
5
|
21-23
|
Kraszewska
|
Barbara
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Pasierbska
|
Izabela
|
|
|
|
4
|
|
4
|
|
Żmuda-Trzebiatowska
|
Anna
|
4
|
|
|
|
|
4
|
Klasyfikacja IV turnieju juniorów
|
Wrocław, 09.10.2016r.
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
4 turniej
|
1
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
20
|
2
|
Żyła
|
Tomasz
|
2003
|
16
|
3
|
Matloch
|
Antoni
|
2003
|
13
|
4
|
Mirosław
|
Jakub
|
2000
|
10
|
5
|
Głowacki
|
Krzysztof
|
2004
|
8
|
6
|
Szymański
|
Filip
|
2000
|
7
|
7
|
Grzegorzewski
|
Sebastian
|
2004
|
6
|
8
|
Szymański
|
Michał
|
2003
|
5
|
9-12
|
Dowgird
|
Adam
|
2001
|
4
|
|
Dziedzina
|
Borys
|
2006
|
4
|
|
Florkiewicz
|
Jacek
|
2004
|
4
|
|
Huk
|
Kamil
|
2005
|
4
|
13-16
|
Głowacki
|
Paweł
|
2004
|
3
|
|
Kalmarczyk
|
Krzysztof
|
2006
|
3
|
|
Kałuża
|
Dominik
|
2005
|
3
|
|
Świerzko
|
Bartłomiej
|
2004
|
3
|
17
|
Ciepko
|
Jacek
|
2000
|
2
|
Klasyfikacja generalna juniorów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
21.02.16
|
24.04.16
|
05.06.16
|
09.10.16
|
06.11.16
|
1-2
|
Centner
|
Mariusz
|
2001
|
|
20
|
16
|
20
|
|
56
|
|
Żyła
|
Tomasz
|
2003
|
20
|
|
20
|
16
|
|
56
|
3
|
Matloch
|
Antoni
|
2003
|
13
|
|
13
|
13
|
|
39
|
4-8
|
Barański
|
Bartłomiej
|
2005
|
16
|
|
|
|
|
16
|
|
Głowacki
|
Krzysztof
|
2004
|
|
|
8
|
8
|
|
16
|
|
Grzegorzewski
|
Sebastian
|
2004
|
10
|
|
|
6
|
|
16
|
|
Sznurawa
|
Tomasz
|
1998
|
|
16
|
|
|
|
16
|
|
Zdebel
|
Łukasz
|
1999
|
3
|
13
|
|
|
|
16
|
9
|
Huk
|
Kamil
|
2005
|
|
|
10
|
4
|
|
14
|
10-11
|
Dziewięcki
|
Rafał
|
2006
|
5
|
|
7
|
|
|
12
|
|
Florkiewicz
|
Jacek
|
2004
|
4
|
|
4
|
4
|
|
12
|
12-14
|
Grzegorek
|
Andrzej
|
1999
|
|
10
|
|
|
|
10
|
|
Mirosław
|
Jakub
|
2000
|
|
|
|
10
|
|
10
|
|
Szymczak
|
Marcin
|
2000
|
3
|
7
|
|
|
|
10
|
15-16
|
Kamiński
|
Radosław
|
1998
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Niemiec
|
Piotr
|
1998
|
|
8
|
|
|
|
8
|
17-18
|
Szymański
|
Filip
|
2000
|
|
|
|
7
|
|
7
|
|
Wąsik
|
Szymon
|
1998
|
7
|
|
|
|
|
7
|
19-21
|
Borkowski
|
Mikołaj
|
2005
|
|
|
6
|
|
|
6
|
|
Głowacki
|
Paweł
|
2004
|
|
|
3
|
3
|
|
6
|
|
Żukrowski
|
Dawid
|
2004
|
6
|
|
|
|
|
6
|
22-23
|
Bartmański
|
Michał
|
2000
|
|
|
5
|
|
|
5
|
|
Szymański
|
Michał
|
2003
|
|
|
|
5
|
|
5
|
24-31
|
Bartmański
|
Zbigniew
|
2002
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Dowgird
|
Adam
|
2001
|
|
|
|
4
|
|
4
|
|
Dziedzina
|
Borys
|
2006
|
|
|
|
4
|
|
4
|
|
Gieruszyński
|
Patryk
|
1998
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Kawczyński
|
Mateusz
|
1998
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Michniacki
|
Franciszek
|
2005
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Rudek
|
Patryk
|
1999
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Wartalski
|
Dawid
|
2006
|
|
|
4
|
|
|
4
|
32-36
|
Kalmarczyk
|
Krzysztof
|
2006
|
|
|
|
3
|
|
3
|
|
Kałuża
|
Dominik
|
2005
|
|
|
|
3
|
|
3
|
|
Lechowicz
|
Tomasz
|
1999
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Niczypor
|
Jakub
|
1999
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Świerzko
|
Bartłomiej
|
2004
|
|
|
|
3
|
|
3
|
37-38
|
Ciepko
|
Jacek
|
2000
|
|
|
|
2
|
|
2
|
|
Wojciechowski
|
Paweł
|
2001
|
2
|
|
|
|
|
2
|
Klasyfikacja IV turnieju seniorów
|
Wrocław, 09.10.2016r.
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
4 turniej
|
1
|
Kamiński
|
Andrzej
|
1955
|
20
|
2
|
Gliniak
|
Jan
|
1960
|
16
|
3
|
Dębski
|
Jerzy
|
1956
|
13
|
4
|
Stopyra
|
Krzysztof
|
1964
|
10
|
5
|
Kiryczyński
|
Piotr
|
1971
|
8
|
6
|
Miś
|
Robert
|
1968
|
7
|
7
|
Pacholski
|
Piotr
|
1969
|
6
|
8
|
Lechowski
|
Grzegorz
|
1955
|
5
|
9-12
|
Birek
|
Ryszard
|
1941
|
4
|
|
Frączek
|
Zbigniew
|
1948
|
4
|
|
Warecki
|
Lech
|
1948
|
4
|
|
Klubek
|
Marek
|
1963
|
4
|
13-16
|
Kałużny
|
Janusz
|
1956
|
3
|
|
Wypustek
|
Dariusz
|
1940
|
3
|
|
Zadworny
|
Dariusz
|
1968
|
3
|
|
Zagórski
|
Ryszard
|
1946
|
3
|
17-21
|
Domaradzka-Żyła
|
Anna
|
1968
|
2
|
|
Dowgird
|
Paweł
|
1968
|
2
|
|
Goździaszek
|
Andrzej
|
1955
|
2
|
|
Gryglewicz
|
Stanisław
|
1965
|
2
|
|
Mielczarek
|
Zbigniew
|
1965
|
2
|
Klasyfikacja generalna seniorów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Rok ur.
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
21.02.16
|
24.04.16
|
05.06.16
|
09.10.16
|
06.11.16
|
1
|
Gliniak
|
Jan
|
1960
|
16
|
20
|
7
|
16
|
|
59
|
2
|
Kamiński
|
Andrzej
|
1955
|
20
|
|
16
|
20
|
|
56
|
3
|
Dębski
|
Jerzy
|
1956
|
13
|
|
20
|
13
|
|
46
|
4
|
Stopyra
|
Krzysztof
|
1964
|
4
|
8
|
10
|
10
|
|
32
|
5
|
Miś
|
Robert
|
1968
|
2
|
13
|
|
7
|
|
22
|
6
|
Klubek
|
Marek
|
1963
|
7
|
10
|
|
4
|
|
21
|
7-8
|
Gogol
|
Andrzej
|
1968
|
8
|
6
|
6
|
|
|
20
|
|
Lechowski
|
Grzegorz
|
1955
|
5
|
5
|
5
|
5
|
|
20
|
9
|
Wolfinger
|
Andrzej
|
1963
|
6
|
7
|
4
|
|
|
17
|
10-11
|
Bald
|
Andrzej
|
1960
|
|
16
|
|
|
|
16
|
|
Warecki
|
Lech
|
1948
|
|
4
|
8
|
4
|
|
16
|
12
|
Birek
|
Ryszard
|
1941
|
3
|
4
|
4
|
4
|
|
15
|
13
|
Hreczuch
|
Jan
|
1941
|
|
|
13
|
|
|
13
|
14-15
|
Kiryczyński
|
Piotr
|
1971
|
3
|
|
|
8
|
|
11
|
|
Zagórski
|
Ryszard
|
1946
|
4
|
4
|
|
3
|
|
11
|
16
|
Dawid
|
Leon
|
1954
|
10
|
|
|
|
|
10
|
17
|
Kałużny
|
Janusz
|
1956
|
|
3
|
3
|
3
|
|
9
|
18-20
|
Frączek
|
Zbigniew
|
1948
|
4
|
|
|
4
|
|
8
|
|
Gryglewicz
|
Stanisław
|
1965
|
2
|
4
|
|
2
|
|
8
|
|
Pacholski
|
Piotr
|
1969
|
2
|
|
|
6
|
|
8
|
21
|
Domaradzka-Żyła
|
Anna
|
1968
|
2
|
|
3
|
2
|
|
7
|
22-23
|
Wolfinger
|
Beata
|
1963
|
3
|
|
3
|
|
|
6
|
|
Zadworny
|
Dariusz
|
1968
|
|
3
|
|
3
|
|
6
|
24
|
Mielczarek
|
Zbigniew
|
1965
|
|
3
|
|
2
|
|
5
|
25-28
|
Goździaszek
|
Andrzej
|
1955
|
2
|
|
|
2
|
|
4
|
|
Kusy
|
Jan
|
1960
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Kusy
|
Barbara
|
1962
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Marchalewicz
|
Wacław
|
1951
|
4
|
|
|
|
|
4
|
29-31
|
Gruszka
|
Zbigniew
|
1958
|
3
|
|
|
|
|
3
|
|
Kopaczyńska
|
Jolanta
|
1959
|
|
3
|
|
|
|
3
|
|
Wypustek
|
Dariusz
|
1940
|
|
|
|
3
|
|
3
|
32-35
|
Dowgird
|
Paweł
|
1968
|
|
|
|
2
|
|
2
|
|
Jurkiewicz
|
Rafał
|
1965
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Podwórny
|
Jan
|
1971
|
2
|
|
|
|
|
2
|
|
Szałapata
|
Wiesław
|
1963
|
2
|
|
|
|
|
2
|
Klasyfikacja IV turnieju open
|
Wrocław, 09.10.2016r.
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
4 turniej
|
1
|
Stepuch
|
Radosław
|
20
|
2
|
Stepuch
|
Dominik
|
16
|
3
|
Kałwak
|
Mateusz
|
13
|
4
|
Gawłowski
|
Krzysztof
|
10
|
5
|
Sobczyk
|
Kacper
|
8
|
6
|
Wołk
|
Jędrzej
|
7
|
7
|
Pałaszewski
|
Marek
|
6
|
8
|
Geisheimer
|
Arkadiusz
|
5
|
9-12
|
Durkalec
|
Mariusz
|
4
|
|
Laskowski
|
Piotr
|
4
|
|
Mamroł
|
Paweł
|
4
|
|
Żyła
|
Tomasz
|
4
|
13-16
|
Hrycak
|
Zbigniew
|
3
|
|
Kawałko
|
Grzegorz
|
3
|
|
Lechowski
|
Piotr
|
3
|
|
Zalewski
|
Andrzej
|
3
|
17-24
|
Bronowicki
|
Krzysztof
|
2
|
|
Drozd
|
Michał
|
2
|
|
Górski
|
Grzegorz
|
2
|
|
Smolarek
|
Tomasz
|
2
|
|
Springer
|
Rafał
|
2
|
|
Stężała
|
Robert
|
2
|
|
Wardzała
|
Wojciech
|
2
|
|
Wydra
|
Piotr
|
2
|
25-30
|
Berski
|
Krzysztof
|
1
|
|
Borodacz
|
Paweł
|
1
|
|
Hewusz
|
Marcin
|
1
|
|
Jędrzejowski
|
Adam
|
1
|
|
Kozłowski
|
Paweł
|
1
|
|
Koźmiński
|
Maciej
|
1
|
Klasyfikacja generalna open
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-ce
|
Nazwisko
|
Imię
|
Punkty
|
1 turniej
|
2 turniej
|
3 turniej
|
4 turniej
|
5 turniej
|
Suma
|
21.02.16
|
24.04.16
|
05.06.16
|
09.10.16
|
06.11.16
|
1
|
Kałwak
|
Mateusz
|
20
|
20
|
20
|
13
|
|
73
|
2
|
Gawłowski
|
Krzysztof
|
16
|
10
|
|
10
|
|
36
|
3
|
Gawlicz
|
Michał
|
13
|
13
|
|
|
|
26
|
4
|
Bronowicki
|
Krzysztof
|
|
7
|
13
|
2
|
|
22
|
5-7
|
Pałaszewski
|
Marek
|
|
4
|
10
|
6
|
|
20
|
|
Stepuch
|
Radosław
|
|
|
|
20
|
|
20
|
|
Śliwiński
|
Maciej
|
4
|
16
|
|
|
|
20
|
8
|
Kaczmarek
|
Mariusz
|
13
|
6
|
|
|
|
19
|
9
|
Kurzac
|
Paweł
|
4
|
8
|
5
|
|
|
17
|
10-11
|
Stach
|
Wojciech
|
|
|
16
|
|
|
16
|
|
Stepuch
|
Dominik
|
|
|
|
16
|
|
16
|
12
|
Zalewski
|
Andrzej
|
|
4
|
8
|
3
|
|
15
|
13
|
Lechowski
|
Piotr
|
4
|
3
|
4
|
3
|
|
14
|
14
|
Mucha
|
Łukasz
|
4
|
2
|
7
|
|
|
13
|
15-16
|
Kowal
|
Dawid
|
8
|
4
|
|
|
|
12
|
|
Springer
|
Rafał
|
8
|
2
|
|
2
|
|
12
|
17
|
Żyła
|
Tomasz
|
4
|
|
3
|
4
|
|
11
|
18-20
|
Kawałko
|
Grzegorz
|
1
|
2
|
4
|
3
|
|
10
|
|
Kiryczyński
|
Marcin
|
1
|
5
|
4
|
|
|
10
|
|
Smolarek
|
Tomasz
|
4
|
2
|
2
|
2
|
|
10
|
21-24
|
Kowal
|
Tomasz
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Sobczyk
|
Kacper
|
|
|
|
8
|
|
8
|
|
Strzewik
|
Dariusz
|
8
|
|
|
|
|
8
|
|
Tokarek
|
Marcin
|
4
|
2
|
2
|
|
|
8
|
25-26
|
Gut
|
Marek
|
4
|
3
|
|
|
|
7
|
|
Wołk
|
Jędrzej
|
|
|
|
7
|
|
7
|
27-32
|
Centner
|
Mariusz
|
|
3
|
3
|
|
|
6
|
|
Drozd
|
Michał
|
4
|
|
|
2
|
|
6
|
|
Geisheimer
|
Arkadiusz
|
|
|
|
6
|
|
6
|
|
Herc
|
Dariusz
|
4
|
2
|
|
|
|
6
|
|
Kwiatecki
|
Krzysztof
|
|
|
6
|
|
|
6
|
|
Stężała
|
Robert
|
4
|
|
|
2
|
|
6
|
33-35
|
Hewusz
|
Marcin
|
4
|
|
|
1
|
|
5
|
|
Jędrzejowski
|
Adam
|
4
|
|
|
1
|
|
5
|
|
Mamroł
|
Paweł
|
1
|
|
|
4
|
|
5
|
36-52
|
Bilski
|
Paweł
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
Buchta
|
Maciej
|
|
4
|
|
|
|
4
|
|
Durkalec
|
Mariusz
|
|
|
|
4
|
|
4
|
|
Górski
|
Grzegorz
|
1
|
1
|
|
2
|
|
4
|
|
Janecki
|
Przemysław
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Kurowski
|
Mariusz
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Laskowski
|
Piotr
|
|
|
|
4
|
|
4
|
|
Matusiewicz
|
Kamil
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Muszkieta
|
Tomasz
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Oboz
|
Ignacy
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Starzomski
|
Adrian
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Szczepaniak
|
Adrian
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Śpiewak
|
Kamil
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Wolski
|
Tomasz
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Zając
|
Paweł
|
4
|
|
|
|
|
4
|
|
Zasadziński
|
Ewaryst
|
1
|
3
|
|
|
|
4
|
|
Zawodnik
|
Łukasz
|
4
|
|
|
|
|
4
|
53-59
|
Budiakowski
|
Paweł
|
|
|
3
|
|
|
3
|
|
Chardykow
|
Maksym
|
1
|
2
|
|
|
|
3
|
|
Hrycak
|
Zbigniew
|
|
|
|
3
|
|
3
|
|
Kobierski
|
Hubert
|
1
|
2
|
|
|
|
3
|
|
Rojek
|
Tomasz
|
|
1
|
2
|
|
|
3
|
|
Tworek
|
Mirosław
|
|
|
3
|
|
|
3
|
|
Wardzała
|
Wojciech
|
1
|
|
|
2
|
|
3
|
60-65
|
Dalios
|
Alekos
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Kolomiiets
|
Serhii
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Malicha
|
Natalia
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Szmigiel
|
Jan
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Szmigiel
|
Mateusz
|
|
|
2
|
|
|
2
|
|
Wydra
|
Piotr
|
|
|
|
2
|
|
2
|
66-83
|
Antoniak
|
Jarosław
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Bald
|
Andrzej
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Berski
|
Krzysztof
|
|
|
|
1
|
|
1
|
|
Borodacz
|
Paweł
|
|
|
|
1
|
|
1
|
|
Godziski
|
Jakub
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Grzelak
|
Jakub
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Hamryszak
|
Michał
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Janecka
|
Martyna
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Kozłowski
|
Paweł
|
|
|
|
1
|
|
1
|
|
Koźmiński
|
Maciej
|
|
|
|
1
|
|
1
|
|
Miś
|
Robert
|
|
1
|
|
|
|
1
|
|
Mogielnicki
|
Rafał
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Pacewicz
|
Jacek
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Pilawa
|
Mariusz
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Szymański
|
Patryk
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Tarchała
|
Marcin
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Zając
|
Marcin
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|
Zaremba
|
Grzegorz
|
1
|
|
|
|
|
1
|
|