Wyniki 8. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży |
|
|
|
Wpisał: Kamil Skrzypczak
|
24.05.2015. |
W 8. Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży zwyciężyli:
- Jarecka Malwina - singiel dziewcząt kat. 2004 i młodsze
- Piotr Klimek - singiel chłopców kat. 2004 i młodsi
- Sonia Gendera - singiel dziewcząt kat. 2001-2003
- Mariusz Centner - singiel chłopców kat. 2001-2003
- Natalia Bajor - singiel dziewcząt kat. 1997-2000
- Adrian Dugiel - singiel chłopców kat. 1997-2000
- Zuzanna Gaworska / Sonia Gendera - debel dziewcząt kat. 2001-2003
- Dominik Kot / Jakub Matkowski - debel chłopców kat. 2001-2003
- Adrian Dugiel / Marcin Kiryczyński - debel chłopców kat. 1997-2000
- Maciej Łuczyk / Sonia Gendera - mikst
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej dziewcząt
|
kategoria 2004 rok i młodsi
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
JARECKA Malwina
|
2006
|
2
|
FURMAN Julia
|
2005
|
3
|
OŻGA Katarzyna
|
2005
|
4
|
ŻYŻA Natalia
|
2005
|
5-6
|
SAWICKA Alicja
|
2004
|
|
GAWORSKA Natalia
|
2007
|
7-8
|
ZAJĄC Hanna
|
2006
|
|
ADAMOWICZ Weronika
|
2005
|
9-10
|
PASIERBSKA Izabela
|
2006
|
|
MORAWIECKA Klara
|
2005
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej chłopców
|
kategoria 2004 rok i młodsi
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
KLIMEK Piotr
|
2004
|
2
|
BARAŃSKI Bartłomiej
|
2005
|
3
|
GRUSZKA Damian
|
2005
|
4
|
HUK Kamil
|
2005
|
5-6
|
SZUMACHER Jan
|
2005
|
|
NAWROT Oliwier
|
2004
|
7-8
|
ŻYGADŁO Franciszek
|
2008
|
|
SOBIESZEK Bogumił
|
2005
|
9-12
|
GRZEGORZEWSKI Sebastian
|
2004
|
|
LENART Adam
|
2004
|
|
SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper
|
2005
|
|
CZUDZIAK Maurycy
|
2004
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej dziewcząt
|
kategoria 2001-2003 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
GENDERA Sonia
|
2002
|
2
|
MALICHA Natalia
|
2001
|
3
|
JARECKA Marcelina
|
2002
|
4
|
GAWORSKA Zuzanna
|
2003
|
5-6
|
OŻGA Weronika
|
2003
|
|
PIETKIEWICZ Marianna
|
2001
|
7-8
|
KLIMEK Angelika
|
2001
|
|
POCHROŃ Magdalena
|
2003
|
9
|
SARWA Anna
|
2002
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej chłopców
|
kategoria 2001-2003 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
CENTNER Mariusz
|
2001
|
2
|
KOT Dominik
|
2002
|
3
|
MATKOWSKI Jakub
|
2003
|
4
|
UCHEREK Adam
|
2002
|
5-6
|
ŻUBEREK Jakub
|
2001
|
ŻYŁA Tomasz
|
2003
|
7-8
|
SZPYTKO Paweł
|
2002
|
KIEŁKIEWICZ Jan
|
2002
|
9-12
|
KOŁODZIEJEK Stanisław
|
2003
|
KLIMEK Maciej
|
2002
|
ZBRÓG Sławomir
|
2001
|
KAWAŁKO Oleg
|
2003
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej dziuewcząt
|
kategoria 1997-2000 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
BAJOR Natalia
|
1997
|
Klasyfikacja końcowa gry pojedynczej chłopców
|
kategoria 1997-2000 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
DUGIEL Adrian
|
1997
|
2
|
ŁUCZYK Maciej
|
1997
|
3
|
CZAJA Cezary
|
1997
|
4
|
BŁASZCZYK Grzegorz
|
1997
|
5-6
|
ŚLIWA Mateusz
|
1998
|
|
MAKAJEW Maciej
|
1997
|
7-8
|
KIRYCZYŃSKI Marcin
|
1998
|
|
KLIMEK Damian
|
1997
|
9-10
|
GREGORCZYK Marcin
|
1997
|
|
ZABÓWKA Michał
|
1999
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej dziewcząt
|
kategoria 2001-2003 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
GENDERA Sonia / GAWORSKA Zuzanna
|
2002 / 2003
|
2
|
JARECKA Marcelina / PIETKIEWICZ Marianna
|
2002 / 2001
|
3
|
OŻGA Weronika / KLIMEK Angelika
|
2003 / 2001
|
4
|
MALICHA Natalia / SARWA Anna
|
2001 / 2002
|
5-8
|
ADAMOWICZ Weronika / ZAJĄC Hanna
|
2005 / 2006
|
|
POCHROŃ Magdalena / JARECKA Malwina
|
2003 / 2006
|
|
FURMAN Julia / GAWORSKA Natalia
|
2005 / 2003
|
|
OŻGA Katarzyna / ŻYŻA Natalia
|
2005 / 2005
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej chłopców
|
kategoria 2001-2003 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
MATKOWSKI Jakub / KOT Dominik
|
2003 / 2002
|
2
|
CENTER Mariusz / ŻYŁA Tomasz
|
2001 / 2003
|
3
|
ŻUBEREK Jakub / KLIMEK Maciej
|
2001 / 2002
|
4
|
SZPYTKO Paweł / UCHEREK Adam
|
2002 / 2002
|
5-8
|
KOŁODZIEJEK Stanisław / ZBRÓG Sławomir
|
2003 / 2001
|
|
NAWROT Oliwier / CZUDZIAK Maurycy
|
2004 / 2004
|
|
BARAŃSKI Bartłomiej / ŻYGADŁO Franciszek
|
2005 / 2008
|
|
HUK Kamil / KIEŁKIEWICZ Jan
|
2005 / 2002
|
9-10
|
GRZEGORZEWSKI Sebastian / KAWAŁKO Oleg
|
2004 / 2003
|
|
SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper / SOBIESZEK Bogumił
|
2005 / 2005
|
Klasyfikacja końcowa gry podwójnej chłopców
|
kategoria 1997-2000 rok
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
DUGIEL Adrian / KIRYCZYŃSKI Marcin
|
1997 / 1998
|
2
|
BŁASZCZYK Grzegorz / ŁUCZYK Maciej
|
1997 / 1997
|
3
|
CZAJA Cezary / ŚLIWA Mateusz
|
1997 / 1998
|
4
|
ZABÓWKA Michał / MAKAJEW Maciej
|
1999 / 1997
|
5
|
KLIMEK Maciej / GREGORCZYK Marcin
|
1997 / 1997
|
Klasyfikacja końcowa gry mieszanej
|
|
|
|
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rok ur.
|
1
|
ŁUCZYK Maciej / GENDERA Sonia
|
1997 / 2002
|
2
|
ŚLIWA Mateusz / GAWORSKA Zuzanna
|
1998 / 2003
|
3
|
MATKOWSKI Jakub / OŻGA Weronika
|
2003 / 2003
|
4
|
CENTNER Mariusz / MALICHA Natalia
|
2001 / 2001
|
5-8
|
NAWROT Oliwier / POCHROŃ Magdalena
|
2004 / 2003
|
|
UCHEREK Adam / FURMAN Julia
|
2002 / 2005
|
|
KLIMEK Damian / KLIMEK Angelika
|
1997 / 2001
|
|
KIRYCZYŃSKI Marcin / PIETKIEWICZ Marianna
|
1998 / 2001
|
9-13
|
HUK Kamil / ŻYŻA Natalia
|
2005 / 2005
|
|
ŻYŁA Tomasz / SARWA Anna
|
2003 / 2002
|
|
BARAŃSKI Bartłomiej / GAWORSKA Natalia
|
2005 / 2007
|
|
SZUMACHER Jan / OŻGA Katarzyna
|
2005 / 2005
|
|
KOT Dominik / JARECKA Marcelina
|
2002 / 2006
|
|