Klasyfikacja eliminacji wojewódzkich turnieju Mini Olimpic Games |
|
|
|
Wpisał: chr@bek
|
18.05.2011. |
|
Dziewczęta |
|
|
|
|
|
|
UCHNAST |
AGATA |
24.07.99 |
MKS ROKITA |
BRZEG DOLNY |
234 |
|
CIURA |
ALEKSANDRA |
09.05.99 |
MLKS ŚNIEŻNIK |
STRONIE ŚL. |
189 |
|
WĘGRZYN |
KATARZYNA |
09.01.01 |
MLKS ŚNIEŻNIK |
STRONIE ŚL. |
161 |
|
WĘGRZYN |
ANNA |
09.01.01 |
MLKS ŚNIEŻNIK |
STRONIE ŚL. |
151 |
1. |
BORSZOWSKA |
ALICJA |
09.03.99 |
GLKS ORLĘTA |
KROSNOWICE |
|
2. |
MATWISZYN |
NATALIA |
02.06.00 |
MKSTS |
POLKOWICE |
|
3. |
KWIATKOWSKA |
URSZULA |
16.11.99 |
MKS ROKITA |
BRZEG DOLNY |
|
4. |
BUTRYM |
SANDRA |
31.05.00 |
LZS ŚWIĘCI |
RADOSTÓW |
|
5. |
BAŃKA |
DOMINIKA |
10.03.99 |
GLKS ORLĘTA |
KROSNOWICE |
|
6. |
SAJEWSKA |
KLAUDIA |
05.01.01 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
7. |
JARECKA |
MARCELINA |
28.02.02 |
MLKS VICTORIA |
JELCZ-LASKOWICE |
|
8. |
MAJKOWSKA |
ALICJA |
2000 |
GLKS ORLĘTA |
KROSNOWICE |
|
9-10 |
SZPAK |
LAURA |
2002 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
|
PIRÓG |
MARCELINA |
02.07.02 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prawo gry w półfinale Mini Olympic Games (Drzonków - 29.05.2011) mają |
|
|
|
|
|
|
zawodniczki na pozycjach 1-4 oraz zawodniczki mające limit imienny (zapisane powyżej). |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sędzia Główny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leszek Kawa |
|
|
|
Chłopcy |
|
|
|
|
|
|
KOŁODZIEJCZYK |
MACIEJ |
14.01.01 |
KU AZS UE |
WROCŁAW |
162 |
|
WITKOWSKI |
JAKUB |
06.09.01 |
MKS ROKITA |
BRZEG DOLNY |
133 |
|
DRZYZGA |
KAMIL |
08.04.00 |
UKS ŻAK |
GIERAŁTOWIEC |
119 |
|
KOZYRA |
MATEUSZ |
25.01.99 |
MKS ROKITA |
BRZEG DOLNY |
107 |
1. |
MAREK |
KRZYSZTOF |
20.07.99 |
ULKS URSUS |
ZŁOTORYJA |
|
2. |
OPYD |
OSKAR |
28.11.01 |
ULKS URSUS |
ZŁOTORYJA |
|
3. |
WAPIŃSKI |
KAMIL |
09.06.99 |
MKS ROKITA |
BRZEG DOLNY |
|
4. |
KASZUBA |
KACPER |
06.08.00 |
MKS NYSA |
KŁODZKO |
|
5. |
KICIŃSKI |
MACIEJ |
2000 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
6. |
OSMĘDA |
DORIAN |
09.11.99 |
MLKS VICTORIA |
JELCZ-LASKOWICE |
|
7. |
KRĘCICHWOST |
PIOTR |
27.07.00 |
ULKS URSUS |
ZŁOTORYJA |
|
8. |
JANKOWICZ |
MATEUSZ |
2000 |
MKS NYSA |
KŁODZKO |
|
9-12 |
PRYJDA |
JAN |
21.01.99 |
MLKS VICTORIA |
JELCZ-LASKOWICE |
|
|
KONSIK |
MATEUSZ |
1999 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
|
DZIEDZIŃSKI |
ALEKSANDER |
1999 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
|
KOT |
DOMINIK |
04.07.02 |
MKS ROKITA |
BRZEG DOLNY |
|
13-16 |
ŻYCHOWSKI |
JAKUB |
06.01.01 |
MKS NYSA |
KŁODZKO |
|
|
BŁACHUTA |
KACPER |
27.04.02 |
TKS GRANIT |
STRZELIN |
|
|
JAKUBOWSKI |
JACEK |
05.06.01 |
TKS GRANIT |
STRZELIN |
|
|
UCHEREK |
ADAM |
14.06.02 |
GOKIS |
KĄTY WROCŁ. |
|
17-22 |
ZAŁUSKI |
MICHAŁ |
21.08.03 |
GLKS ORLĘTA |
KROSNOWICE |
|
|
STUDNIARZ |
WOJCIECH |
2003 |
MLKS ŚNIEŻNIK |
STRONIE ŚL. |
|
|
BUREK |
MATEUSZ |
2001 |
MLKS ŚNIEŻNIK |
STRONIE ŚL. |
|
|
KOZŁOWSKI |
BARTŁOMIEJ |
15.02.03 |
GLKS ORLĘTA |
KROSNOWICE |
|
|
KUBIAK |
OLIWIER |
17.02.01 |
TKS GRANIT |
STRZELIN |
|
|
MACHALSKI |
MIKOŁAJ |
02.08.00 |
TKS GRANIT |
STRZELIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prawo gry w półfinale Mini Olympic Games (Drzonków - 29.05.2011) mają |
|
|
|
|
|
|
zawodnicy na pozycjach 1-4 oraz zawodnicy mający limit imienny (zapisani powyżej). |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sędzia Główny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leszek Kawa |
|
|
|